Системи паралельного водіння

Сьогодні системи паралельного водіння на базі GPS навігації є відмінним рішенням для поліпшення показників ефективності аграрного бізнесу. Саме такі системи є високоточним і надійним помічником, завдяки якому легко можна вирішити будь-які виробничі проблеми.

Впровадження системи паралельного водіння в сільськогосподарському підприємстві відкривають наступну можливість:

  • Значно понизити витрату ГСМ, посівного матеріалу, добрив або СЗР;
  • Продуктивно працювати в нічний час, зберігаючи при цьому високу продуктивність;
  • Значно заощадити мотогодини, а так само скоротити перекриття;
  • Прискорити загальні показники виконання робіт і надати відмінний кінцевий результат в найкоротші терміни.

Основним завдання системи паралельного водіння являється максимально швидка обробка і виробництво самої різної сільськогосподарської продукції. Саме завдяки використанню такого високотехнологічного устаткування реалізується в найкоротші терміни найскладніші виробничі процеси, з якими не рідко стикаються фірми-виробники самої різної продукції.

У боротьбі за першість, можливість реалізувати конкретний аграрний процес в найкоротші терміни виступає гарантом виведення показників заводу на передові позиції. Крім того, така система особливо ефективна у використанні спільно з агрегатами широкого захоплення. Саме за допомогою супутникової навігації можна легко їздити по будь-якій сільській місцевості, як прямолінійно, так і криволінійно і вирішувати при цьому безліч завдань.

Ефективність такої методики підтвердилася ще в 90-х роках, коли в найкоротший проміжок часу великим виробничим компаніям вдалося швидко вивести виробництво на якісно новий рівень.