Моніторинг автотранспорту

GPS моніторинг автотранспорту – це сучасна система дистанційного контролю, основним завданням якої є точне визначення місця знаходження автотранспортного засобу. Завдяки своїй високій функціональності, така система дозволяє легко відстежити швидкість і маршрут автомобіля, проконтролювати показники палива, а так само встановити точну особу водія. Крім того, такий GPS моніторинг дозволяє легко відстежувати машину на будь-якій відстані.

Додатковою перевагою GPS моніторинг є можливість оптимізації маршрутів руху автотранспортних засобів, з подальшим перенаправлення транспорту залежно від обставин на дорозі. Така можливість дозволяє не лише понизити витрати палива більш ніж на 25%, але і уникнути тривалих пробок.

Зручна і сучасна диспетчеризація є відмінною альтернативою для громадських автотранспортних засобів. Саме GPS моніторинг в зручному режимі он-лайн дозволяє збільшити завантаженість автобуса, а так само підвищити загальну ефективність і доцільність використання транспортного засобу під час робочої зміни.

Згідно з дослідженнями, саме завдяки застосуванню GPS моніторингу в рази збільшується оперативність управління транспортом, а так само покращується сервіс обслуговування для пасажирів.

Додатковою перевагою GPS моніторинг є на явність зручної системи підрахунків робочого годинника кожного водія. Таким чином, воїнам буде легко прорахувати свою заробітну плату, залежно від годинника, що пропрацював. Така система є незамінною і для вирішення спірних ситуацій під час робочого процесу. Таким чином, можна не лише легко дозволити будь-які конфліктні ситуації, з якими стикається водій під час роботи, але і виключити використання транспортного засобу в особистих цілях.

Нова, зручна і функціональна система моніторингу GPS дозволяє отримати будь-який звіт в таких форматах, як Open Office ODS, MS Excel (OLE), Open Office ODT, PDF, MS Excel (XML), XML, TEXT, JPEG, BMP, TIFF, HTML, RTF, GIF, CSV, що є дуже зручним для користувачів.