Легкові автомобілі

Сьогодні легковий транспорт є одним з найбільш популярних автотранспортних засобів. Із-за своєї поширеності саме легкові машини більше інших схильні до несанкціонованого використання. Завдяки вільному доступу до дорогої машини, багато водіїв не рідко в робочий час вирішують свої особисті питання. Таким чином, може не лише знизиться функціональність самого автомобіля, але і показники ефективності діяльності усього підприємства. Крім того, неправомірне використання корпоративного автомобіля може привести до дестабілізації бренду компанії. Сьогодні мало кого здивує корпоративна машина з логотипом компанії недалеко від відомої шашличні в робочий час.

Для того, щоб кожен водій в робочий час використовував машину виключно на користь фірми застосовується GPS моніторинг.

Установка високотехнологічного і функціонального GPS моніторингу відкриває перед керівництвом компанії наступні можливості:

  • Точний контроль проходження певного маршруту, який фіксує час простою автомобіля, згаяний час на проходження маршруту. Таким чином, можна легко відстежити процес використання автотранспортного засобу;
  • Можливість контролювати факт заправки, зливу і витрати палива під час робочої зміни;
  • Фіксація точного часу початку робочого дня (їзди) і його закінчення;
  • Формування звітів про використання транспорту;
  • Обмеження території виїзду;
  • Швидка синхронізація з такими системами, як 1С і іншими.

Згідно з дослідженнями, з впровадженням GPS моніторингу в рази збільшується продуктивність роботи транспортного засобу, а так само спостерігається більш оперативне рішення поставлених керівництвом завдань. Крім того, саме завдяки GPS моніторингу значно економиться загальна витрата палива. На явність сучасної системи моніторингу дисциплінує співробітників і допомагає зробити Ваш бізнес рентабельнішим.