Контроль видачі палива

Якщо у вашому підприємстві є АЗС або бензовози без обліку видачі палива, ми готові це виправити. Наше підприємство має величезний досвід в модернізації і автоматизації паливороздавального обладнання. За допомогою якісного вітчизняного і закордонного обладнання, ми підключаємо до системи моніторингу та обліку видачі палива навіть найстаріші паливороздавальні колонки та бензовози.

Модуль ATR призначений для автоматизації процесу роздачі палива на пересувних паливозаправниках або стаціонарних об’єктах, ідентифікації персоналу або клієнта, який одержує паливо та передачі інформації до офісу компанії. Дозволяє повністю автоматизувати облік і звітність про роздачу палива в розрізі водіїв і автомобілів. З метою повної автоматизації роздачі і організації можливості отримувати паливо водіями самостійно без заправника, в системі організована можливість призначати на одержувачів палива добові та абсолютні ліміти. Інформація про картки доступу та їх поточних лімітах зберігається на зовнішньому MicroSD, встановленому в терміналі GPS/GSM.

Ідентифікація водія відбувається за допомогою установки магнітної картки в приймач панелі управління роздачею палива. Так само проводиться установка електромагнітного клапана для перекриття палива. Даний клапан управляється бортовим контролером через керуюче реле. В процесі відвантаження палива, система відстежує, скільки отримано палива і в разі виходу за ліміт блокує роздачу палива за допомогою спрацьовування електронного клапана. Далі пристрій передає інформацію до офісу, по каналу мобільного оператора, про кількість отриманого палива і одержувача. У складі системи також встановлюється програмне забезпечення для обліку співробітників компанії яким видаються паливні картки, а також отримання звітності про видачу палива, залишок в ємності, баку і переміщення паливозаправника. Програмний продукт використовується диспетчерськими службами і службами безпеки з метою виключення розкрадання палива та автоматизації обліку витрати.