Круговий облік палива

В агробізнесі крадіжка палива можлива повсюду. Паливе проходить довгий шлях: починаючи від перевозки палива постачальником і закінчуючи його використанням транспортними засобами, що в результаті дає Вам прибуток.

Для того що б не понести збитки – дуже важливо контролювати паливо на всіх етапах:

 • Закупка палива та його подальша відгрузка в цистерну АЗС чи бензовозу. Крадіжка палива може бути здійснена з цистерни постачальника, або під час прийому палива. Ось чому дуже важливо відслідковувати точну кількість поступившого палива за допомогою високоточного датчика рівня палива!
 • Зберігання палива. На необладнаній моніторингом АЗС та бензовозах крадіжка палива здійснюється як через заправний пістолет, так і через люк цистерни:
  • Для виключення крадіжки через пістолет встановлюється система ідентифікації, дякуючи якій паливна колонка, чи насос не віддасть паливо не ідентифікувавши персонал за допомогою безконтактного ключа
  • Для відслідковування точного рівня палива в цистерні встановлюється датчик рівня палива.
  • Для відслідковування відкривання люку встановлюється спеціальний датчик. При відкритті люку можливе оповіщення через диспетчерське ПЗ “АвтоГРАФ” засобами електронної пошти, смс та іншими системами сповіщення.
 • Заправка паливом транспортних засобів та агрегатів здійснюється тільки після ідентифікації відповідальної особи(водій, заправник) та точно відслідковується за допомогою електронного лічильника чи приладу відстеження сигналу “ПВС”. Додатковим підтвердженням літражу являється датчик рівня палива, встановлений в цистерну бензовозу чи АЗС.
 • Для додаткового контролю на бензовози та АЗС встановлюється цифрова фотокамера. Фотознімки прикріплюються до звіту про заправку.
 • Розхід палива. Кожен водій щоденно краде в середньому 10 літрів палива щоденно. В маштабах підприємства – це величезні збитки! Система GPS моніторингу і ДРА(датчик рівня палива) дозволяє відстежувати крадіжки палива. Не секрет, що за роки існування подібних систем, водії навчилися їх обманювати, крадучи паливо через “обратку” паливної системи, але наша іноваційна система з високоточним датчиком з високоточними датчиками та сучасними алгоритмами програмного забезпечення дозволяє відслідковувати навіть злив через “обратку”.

Таким чином, наша система допоможе Вам повністю виключити крадіжку палива.

Всі кроки по переміщенню палива та його використанню можна експортувати в С та інші CRM системи та вивести звіти в різноманітних форматах, таких як word, excel, pdf та ін.