Як знайти gps в машині?

Як знайти gps в машині? Автомобільний трекер являє собою невеликого розміру пристрою, що забезпечує відстеження місцезнаходження вантажного і легкового авто в режимі реального часу. Використання технічний приладів може бути, як законним, так і протиправною дією. Тому користувачі систем відстеження GPS і автовласники, які мають підозри на наявність таких пристроїв, повинні знати, як знайти GPS в машині. За рахунок крихітної конструкції встановити прилад можна в будь-якому місці транспортного засобу, який буде повністю непомітний. Щоб його знайти, потрібно знати прості прийоми, описані в нашій статті.

Інструкція з визначення GPS-маяка в авто
Активний GPS-маячок призначений не тільки для визначення місця розташування, але і передачі іншої інформації. Сучасні технології дозволяють побачити маршрут автомобіля, витрата палива, дані тахографа, встановити завдання для водія та інші можливості. Користуватися даними можна з телефону, комп'ютера або іншого гаджета з завантаженим додатком.
Технологічні розробки такого рівня сприяють ефективній організації роботи автопарку. Але сьогодні ми говоримо про інше, про те, як правильно і швидко визначити, де розташований трекер. Для цього потрібно виконати наступні кроки:
- Провести візуальний огляд автомобіля, і краще це робити з ліхтариком. Деякі моделі приладів можуть бути крихітного розміру, а дешевші пристрої великогабаритні.
- Оглянути ходову частину, днище. Найчастіше трекери встановлюють саме в цих місцях, подалі від кузова. Тому слід звертати увагу на наявність проводів, місця фіксації самого пристрою.
- Виконати огляд кожного колеса. Крім того, слід перевірити пластикові підкрилки, частини кузова.
- Пристрої для відстеження можуть перебувати у внутрішньому покритті бампера, тому потрібно приділити увагу і цій зоні. Невеликі трекери відмінно маскують в частині дверної обшивки. Винятком є нижня частина капота, так як висока температура може привести до поломки гаджета.
- Провести огляд салону, зокрема сидіння, поглиблення між кріслами, обшивку, Речовий ящик.
- Виконати діагностику багажного відділення. Невеликий маячок відмінно сховається під оббивкою або в куточку відсіку.

Вірний спосіб визначення знаходження маячка
Самостійно знайти GPS-мітку буде проблематично. Автовласникові доведеться витратити чимало часу, запастися терпінням і бути гранично уважним. Виробники випускають різні моделі трекерів, що відрізняються технічними можливостями і розмірами. Якщо великий маячок може виділятися на тлі загальної зони авто, то крихітний гаджет без спеціальних технологій знайти не вдасться.
Більш надійним варіантом пошуку, який дасть точний результат, стане використання електронних приладів. Спеціальні ручні детектори можуть перехопити сигнал активного трекера. Кваліфіковані майстри і спеціалізуються компанії мають всі можливості і володіють сучасними технологіями з використання і пошуку GPS-маячків. Тому, якщо ви втомилися від стомлюючого і безнадійного огляду авто, найкраще звернутися до професіоналів.

Якщо раніше технології відстеження GPS асоціювалися з детективними історіями, то для прогресивно розвивається суспільства – це відмінний спосіб поліпшити діяльність бізнесу. Використовуючи трекери для автопарку, керівництво має повний доступ до інформації щодо виконання виробничих завдань. Будь-які помилки, відхилення від встановлених нормативів будуть відразу відстежені і виведені в звіти. Якщо GPS-маячок потрібен саме для таких цілей, то ласкаво просимо в світ високих технологій.